Ampute Paratriatlet Abdulkadir Özoğul İçin Yardım Kampanyası !

Yukarıdaki web sayfası, ampute paratriatlet Abdulkadir Özoğul’a transfemoral koşu protezi temin edilebilmesi için ANKYRA Bisiklet, Yüzme, Koşu ve Triatlon Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından oluşturulmuştur.

Kişisel bilgileri bölümünde sportif başarılarını görebileceğiniz Abdulkadir Özoğul’un kanedyen kosu değneklerinden kurtulup transfemoral koşu protezi ile ülkemizi uluslararası müsabakalarda temsil ederek Ay Yıldızlı Bayrağı dalgalandırabilecegi inancındayız. Siz de bu hedefe ulaşmamızda bize yardım edin.
Yardım kampanyası için Ankara Valiliği’nden alınan izin görüşünü yine bu sayfada okuyabilirsiniz.

Yardımlarınızı aşağıda bilgileri verilen “yardım kampanyası hesap numarası” aracılığı ile gönderebilirsiniz. Yardımlar için dernek tarafından makbuz oluşturulabilmektedir.
Bu gönderiyi paylaşarak da bize destek olabilirsiniz🙏

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfada iletişim bilgileri verilen kampanya yürütücülerinden herhangi birisine ulaşmak için lütfen çekinmeyiniz.

Yardım Kampanyası Hesap bilgileri
Hesap adı: Ankyra Bisiklet Yüzme Koşu ve Triatlon Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
Hesap: Akbank Ümitköy Şubesi 744 0119241
IBAN: TR52 0004 6007 4488 8000 1192 4141 ———————————————————————————- 🇹🇷
#abdulkadiricin #forabdulkadir #triatlon #triathlon #bisiklet #cycling #cyclingtr #swimbikerun #koşu #trailrunning #bisiklet #yüzme #trilife #triathlete #triathlontraining #ironman #ironman703 #ironmantraining #ironmantritr #ironmantri #tri365 #swim #bike #run

View in Instagram ⇒